Brooklyn Pizza Gdynia

Burgerownia Gdynia

Chcemy serdecznie zachęcić Cię do spradzenia fenomenu naszych burgerów w Gdyni. Jesteśmy niezwykle dumni nie tylko z decyzji związanej z dodaniem burgerów do naszego menu, ale też z ich jakości.

Nasi Klienci, którzy burgery zamawiają u nas coraz chętniej, chwalą nas za ich wspaniały smak. Bierze się on z tego, że przygotowujemy je na bazie składników, które zwyczajnie są bardzo dobre. Sprawdź to sam, a przekonasz się, że w naszej restauracji, która nie jest typową burgerownią w Gdyni serwujemy burgery, których nie powstydziłyby się najlepsze burgerownie.

Znajdziesz w nich doskonałą wołowinę, boczek, ser cheddar czy sałatę karbowaną. Serwujemy również burgery z piersią z kurczaka oraz szarpaną wieprzowiną. Burgery podawane są ze smakowitymi frytkami, które stanowią ich uzupełnienie. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Zapewniamy, że jeśli raz zamówisz u nas hamburgera w Gdyni, to w przyszłości zawsze będziesz robił to właśnie w naszym lokalu!

SPRAWDŹ MENU Z HAMBURGERAMI

Burger delivery Gdynia

Are you looking for really tasty burgers in Gdynia? You should order burgers online in our restaurant. Please check our menu and choose your favorite burger. We promise that we will deliver it to you and you will love it!

Burgery w Gdyni